Yeni yılın yeryüzü ilginç görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla cadde turu cep telefonu kamerasında

Yeni yılın yer enteresan görüntüsü Bayburt’tan: Sıpalarla ana yol turu el telefonu kamerasında

Buldukları sıpalarla ana yol turu işleyen büzüktaş arkadaşların görüntüleri yüzlerde gülümseme oluşturdu

BAYBURT – Bayburt’ta antipatik havaya aldırış etmeden sıpalarla kent turu eden Recep Deligöz ve Ahmet Hezel isimli iki arkadaş gönüllerince eğlenerek, yıpranmamış yılın tadını çıkardılar.

Büzüktaş arkadaşların sıpalarla gezintiye çıktığını gören vatandaşlar ise o anları çökertme telefonuyla kaydettiler. Gençlerin içtimai medyada paylaşılan görüntüleri nazik beğeni toplarken, film sahnelerini aratmayacak o anlar ise yüzlerde gülücük oluşturdu.

Geç saatlerde işten çıkan arkadaşını bekâr bırakmayarak aksiyon çıkışı almaya revan Recep Deligöz ve Ahmet Meze, öğretmenevi önünden geçtikleri esnada sahipsiz sıpaları gördüler. Gidecekleri yere sıpalarla gitmeye karar veren iki hempa, öğretmenevinden Cumhuriyet Caddesi’ne sıpa üzerinde geldiler. İşi şakaya vuran gençler elan sonradan sıpa üzerinde caddede tur atmaya başladılar. Caddede sıpalarla dolaşan gençleri görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Oradan aracıyla geçen ve o anları cep telefonuyla kaydeden bir yurttaş ise, aracından büzüktaş arkadaşlara seslenerek, “Bellik olmuşsunuz resmen çoluk çocuk yemin ediyorum. Adamsınız rüfeka. Ayrımsız devir tığ üstelik binelim, çoluk çocuk tığ birlikte aynı devir binebilir miyiz?” dedi.

Devriye atan bekçiler, gençleri uyararak, dikkatli olmalarını söylediler. Bekçilerin sözünü dinleyen çoluk çocuk ise işten çıkan arkadaşını aldıktan sonradan buldukları sıpaları, aldıkları yere bıraktılar.

Share: