Yardımlarıyla gündemden düşmeyen Haluk Levent’ten bakir değişmeyen: Kendimi açıklamaktan yoruldum, izahat Ahbap’tan yapılacak

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen keder depremler, 11 ilimizde yıkımlara hastalık oldu. 45 binden çok vatandaşımızın hayatını kaybettiği yer sarsıntısı felaketinde binlerce çatı yerle bir oldu. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile yer sarsıntısı bölgelerine müzaheret götüren Haluk Uzun ise bu süreçte eleştirilerin hedefi oldu.

“BİZLERDEN TABIR İSTEYENLERE 24 MART’TA AÇIKLAYACAĞIZ”

Eleştirilerin arkası sıra derneğinin incelenmesi amacıyla İçişleri Bakanlığı’na çağrıda mevcut Uzun, Türkiye Erkin Sayman Finansal Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği marifetiyle incelemeye alındıklarını duyurdu. Şirketin kendilerinden 24 bölüm ek gün istediklerini tamlayan adlı ölümlü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Bizlerden hesap isteyen ‘ne yaptın açıklasana’ diyen Twitter’daki hesaplara şurası söyleyeyim. Bizler 24 Mart’ta önceki denetleme raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz topluluk evet de kurumların üstelik 24 Mart’ta denetleme raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum” dedi.

“AÇIKLAMA YAPMAYA ÇALIŞMAKTAN YORULDUM”

Bu zamana kadar karşı yapılan yorumlara sık sık karşılık veren Haluk Levent, işlerine odaklamadığını belirterek aldığı eskimemiş kararı açıkladı. Twitter hesabından arka arkaya paylaşımlar yapan Levent, şu ifadeleri kullandı: “Ve ben Haluk Uzun yerine bu büyüklüğünde izah yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. çıktı tüm meşruhat Ahbap Derneği Yönetim Kurulu aracılığıyla ahbap hesabından yapılacaktır. Ego sahada işimin başında olacağım. Bilginize…”

“SAĞLIKLI BİR DÖNEMDEN GEÇMİYORUM”

“Ve sorunun çözümünü buldum. Benzeri göstergeç kanalında şöyle 2-3 saatlik bir canlı yayın yapalım. Alelhusus 24 Mart’ta açıklayacağımız denetleme raporundan sonra bozuk yıpranmamış ne büyüklüğünde istifham var ise sorulsun. Biricik biricik yanıtlayayım. Hem zamanımızı yitirmeyelim hem de o çevrim bütün cevabını alsın. Gene kızıyorum kendime. Hiç dimdik tıpkı dönemden geçmiyorum.”

Share: