YANLIŞSIZ Tümen Polatlı İlçe Meşveret Meclisi toplandı

YANLIŞSIZ Parti Ankara Milletvekili Sert Akdoğan, Türkiye’nin geleceğinin SELIM Parti’nin geleceğiyle örtüştüğünü, tamlık parti teşkilatının bu bilinçle çalışması gerektiğini belirtti.

YANLIŞSIZ Öğür Polatlı Danışma Meclisi, İlçe Başkanlığında toplandı.

Toplantıda bire bir müracaat fail Aksungur, geride kalan 21 yılda YANLIŞSIZ Parti’nin köklü reformlarla ülkeye yetişkin kazanımlar sağladığına bel etti.

Başörtüsü yasağının kalkması, Ayasofya’nın cami kendisine ibadete açılması, askeri vesayetin kaldırılması kabil bükülme niteliğinde onlarca çalışmanın yapıldığını aktaran Aksungur, Türkiye’nin geleceğinin SELIM Parti’nin geleceğiyle örtüştüğünü, kül tümen teşkilatının bu bilinçle çalışması gerektiğine dikkat çekti.

Elde edilen kazanımların aynı gecede yitirilebileceğini, bunun idrakinde olunması gerektiğini aktaran Akdoğan, şöyle konuştu:

“Cümle değişemez diyorlardı, değişti. Hiçbir lider, bir darbeyi püskürtemedi. Biz tıpkı darbeyi püskürttük. Bunlar görgüsüz şeyler değil. 21 yılda neler yapıldı. Az Buçuk yaptıklarımızla gurur duymamız lazım. Bunları bilcümle bu arada yaptık, kuruluş mensuplarımız, eş kollarımız, bilgisizlik kollarımız… Tıpkı intihap var ve Türkiye’nin istikbalini ilgili bire bir uzanım var. Bir Nice badire atlattık, ağırlık atlattık amma hamdolsun bol yoldayız. Bu süreçte, cumhurbaşkanımızın ardında bizim teşkilatlar yerine zinde durmamız geçişsiz ve birbirimize kenetlenmemiz lazım.”

Toplantıya İl Başbuğ Yardımcısı Ahmet Gül ve İlçe Başkanı Aysel Demir üstelik katıldı.Share: