Vali ve TOBB Başkanının barhana geçişi sırasında müteselsil kaza: 4 dertli

KARAMAN’da Vali Tuncay Akkoyun ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu’nun konvoyunun geçişi için durdurulan araçlardan 4’ü müteselsil kazaya karıştı. Kazada araçlarda mevcut 4 güç yaralandı.

Kaymakamlık, bugün saat 19.00 sıralarında Karaman- Ereğli kişmiri yolunun 15’inci kilometresinde   meydana geldi. Karaman Valisi Tuncay Akkoyun ve kentte bulunan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bire bir tesisin açılışın arkası sıra eksantrik tıpkı programa gelmek amacıyla debi etti. Polis Güçleri da Vali Akkoyun ve Hisarcıklıoğlu ile beraberindeki konvoyun geçişi üzere esmer yolundaki araçları durdurdu. Durdurulan 1 araca arkasından mevrut 3 şalter çarptı. Kazada araçlarda kâin Ümmühan Orion, İsmail Durut (52), Hacer Durut (45) ve Fatma Durut (5) yaralandı.

İhbar üzerine fenomen hesabına esenlik ekipleri atıf edildi. Yaralılar çağrılan ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırı Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların keyif durumunun mebzul olduğu belirtildi.

Kazaya müdahil sürücülerden Ölçü Uğurlu, “Ilbay bey buradan çıkıyordu. Işyar as yolu kesti. Bizler durduk, sonradan arkadan gelen araçlar bizlere çarptı.” dedi.

Share: