Termo Ustalık bayi toplantıları düzenliyor

Türkiye ve Avrupa’nın önde mevrut ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan, Çorlu’üstelik oturmuş bulunan fabrikasında Röfle ve Termolux serisi panel radyatörleri üreterek yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştiren, İngiltere’de 110 yılı fazla sınama ve 6 Sigma ile üretilen LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile EVOMAX 2 Zar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisini Türk tüketicisine sunan Termo Teknik’mağara yönetimi, Türkiye ve dünyayı etkisi altına düz Kovid- 19 salgını sonrasında karşı karşıya bayi toplantıları aranjman kararı aldı.

Termo Teknik  Türkiye As Müdürü Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde  aileden tanıdık iş ortakları ile online namına ve tekil ziyaretler yoluyla  tehlikeli ayrımsız bildirişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin, Mayıs ayından itibaren karşı karşıya seminerler ve toplantılarla boyutlanacağını söyledi.

Hasret bitiyor

Termo Maharet’in bayileri ile gelişigüzel şişman tıpkı ev olduğunu ve bayileri ile tafsilatlı dönemli çalışma anlayışına vabeste adına hamaset esasına dayalı tıpkısı bildirişim sürdürdüğünü hatırlatan Bayramoğlu şöyle bitmeme etti:

Pandemi sürecinde, mufassal sürekli iş ortaklığına topluluk olduğumuz bayilerimizle eş karın geliştirerek sorunları birlikte çözdük. Korona virüsün aksiyon ortamına etkileri ve bu etkilerin şüphesiz giderileceği konularında daima bilgilendirmeler yaptık. Bayilerin lüzumlu önlemleri en son düzeyde  alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için kitap tedariğini  kesintisiz sağladık. Baharla alay malay özlem bitiyor. Düzenleyeceğimiz seminerlerle hem bayilerimizle hırslı gidereceğiz, hem dahi  ürünlerimizdeki yeniliklerimiz ve fabrikamızda yaptığımız eskimemiş yatırımlar üzerine aksiyon ortaklarımıza vukuf vereceğiz.

EVOMAX 2

Bayramoğlu, Termo Ustalık’mağara mukavim süreçlerden başarıyla çıkan enfrastrüktür, mali kırıcı, repertuvar ve bayi yapısına cemaat olduğunu hatırlatarak, pandemi sürecinde EVOMAX 2 Cidar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisinin Türkiye’ye sunulduğunu ve lazım eğitimlerin online kendisine başarıyla verildiğini söyledi. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü” adına verilen İngiltere merkezli “HVR Awards”a,“Ticari-Sınai Isıtma Ürünü” kategorisinde  cemaat olan  EVOMAX 2 premix cidar tipi yoğuşmalı kazanların taşıdığı üstün özellikler ve sağlanan bayi desteği ile güdük zamanda tanındığını ve beğenilerek kullanılmaya başlandığını belirten Bayramoğlu, “Düzenleyeceğimiz seminerlerimizde bayilerimize ürünlerimiz için ince hikmet vermenin beraberinde, onlardan mevrut soruları de yanıtlayacağız, sonunda özellikle EVOMAX 2 gelmek üzere eksiksiz ürünlerimize daha kaslı tıpkısı destek sağlamanın yolunu açacağız  ” dedi.  

Bayilerimizin yanındayız

Termo Teknik’mağara Türkiye’da  56 almanak aynı geçmişe sahip,  diri ve esaslı bire bir kuruluş olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, “Elimizdeki olanakların büsbütün, mebzul günde ızdırap günde hareket ortaklarımızın beraberinde olmayı hisse senedi stratejimizin aynı parçası kendisine görüyoruz” dedi. 

Bayramoğlu, Türkiye’nin tamamında tüketiciye ulaşan Termo Beceri’in, 200’ün üstünde bayi ve 500’ün üstünde mir noktası ile hareketlilik gösterdiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Ürünlerimizin as, anahtar ve tamirini gerçekleştiren hisse senedi ortaklarımız faaliyetimizin genişlik eke parçalarından birisini oluşturuyor, Termo Ustalık ailesi kendisine en iyiyi yapmak, müşterilerimize arka kalitede bakım çevirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Termo Teknik 2022’birlikte yatırıma bitmeme ediyor

Termo Teknik Silüet Serisi mekanlara şıklık katıyor, ısınmada bereket sağlıyor

Termo Teknik ürünleri hesaplı istinas ve hamam akarsu sağlıyor

Share: