Sonuç an: Jose Sosa’nın çarkıt eşi kırıcı haberi paylaştı! ”Yeni sevgilim çocuğumu kaçırdı, polisler yardım etmiyor!”

Akıbet zaman haberleri: Fenerbahçe ve Trabzonspor’un çarkıt futbolcusu Jose Sosa ile boşanan Caro Alluralde’ye balaban alışılmadık! Sosyal iletişim araçları hesabından paylaşım fail Caro Alluralde, çocuğu Antonia’nın kaçırıldığını açıkladı. Polisle irtibatta olduğunu duyuran Alluralde, gelişmeleri takipçileriyle paylaşacağını duyurdu.

“POLİS BANA YARDIM ETMİYOR”

Sosa’dan ayrıldıktan sonradan hayatına Arjantin’de devam fail Caro Alluralde’nin yeni doğan çocuğu kaçırıldı.

Alluralde, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda bakir sevgilisi El Kitabı Diaz ile alay malay dünyaya getirdikleri Antonia isimli çocuğun kaçırıldığını rapor etti. Caro Alluralde, çocuğu kaçıran kişinin ise yıpranmamış sevgilisi Manuel Diaz olduğunun ortaya çıktığını öne sürdü.

Polisin namına yardım etmediğini argüman eden Alluralde, yetkililerden arkalama beklediğini belirtti.

İŞTE ALLURALDE’NİN AÇIKLAMASI;

“MANUEL DIAZ VE YANLIŞLIK ORTAĞI KAÇIRDI”

“İki cebin; Manuel Diaz ve yanlişlik ortağı Epilepsi Ruffo evime girerek kızımı kaçırdı. Korkaklar kadar kaçıp, telefonlarını kapatmışlar. Bu iki b..kun yaptığını paylaşın. Bu bire bir yardım çağrısıdır ve avukat Fernando Burlando bana bindi oluyor. Antonia’nın bana ihtiyacı var.”

“FARELER GİBİ KAÇARKEN GÖRDÜM”

“Buldum! Manuel Diaz ve Sara Ruffo’nun bugün öğleden sonra kızımı kaçırdığı görülüyor. Antonia benim evimdeyken bunu gerçekleştirdiler. Kızımla alay malay fareler gibi koşarak kaçarken onları gördüm. Lütfen bu korkakların yaptığını kitap. Polis Güçleri yardım etmiyor, çaresizim.”

AVUKAT FERNANDO BURLANDO KİM?

Caro Alluralde’nin açıklamasında yer verdiği avukat Fernando Burlando ise Arjantin’de oldukça tanınan bire bir adam. Bir Nice oylumlu davada düz alan Burlando’nun adı, eski futbolcu Diego Armando Maradona’nın eski eşiyle arasındaki davada Arjantinli futbolcunun karşısında kayran almasıyla acun gündemine yayılmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Share: