Sonbaharda dahi tatilin adresi Ilıca Harlek Termal Otel

Kütahya’daki kaplıcaların, sonbaharda dinlenmenin ve yenilenmenin adresleri arasında evvel tam düzlük aldığı bildirildi.

Kütahya’nın onma bölgesi Ilıca Kaplıcaları’nda hayatiyet gösteren Harlek Termal Otel’in eylül ayında de yüzdelik beniz kapasite ile hizmet vereceği belirtildi.

Herlek Termal Otel Müdürü Engin Işler, yaptığı açıklamada, “Termal otelimiz yaz aylarında yüzdelik beniz kapasite ile çalıştı. Sonbahara girdiğimiz bu günlerde otelimiz yeniden yüzdelik yüz kapasite ile bakım veriyor. Ilkgüz ayının sonuna kadar dahi komple olacak. Termal suyumuz romatizmal hastalıklar başta girmek amacıyla sportmen yaralanmaları ile çöz ve aut menüsküs yırtıklarına felah olmaktadır” diye konuştu.

Işler, “Ilıca’da vatandaşların konaklama, istirahat ve kamp etme ihtiyaçlarına yanıt veren mübarek miktarda tesisimiz kâin. Özellikle büyükşehirlerde zinde vatandaşlarımızın bozulmamış gelgel almaları ve yaşayış ortamında alay tatillerini geçirmeleri için kaplıcalara gelmelerini tavsiye ediyorum. Kaplıcanın bulunduğu yerleşme alanlarının ciharıyek yanı ormanlarla ciltli, adeta müvellidülhumuza deposu. Harlek Termal Otel’in sınırları içerisinde elde edilen bu saf düzlem, termal akarsu boyasız, mineral bakımında ensesi kalın, kokusuzdur. Doğanın tıpkı hediyesi namına şifalı mösyö termal havuz, hanım termal havuz, bala havuzu ve küşade havuzumuz müşterilerimizin hizmetindedir” ifadelerini kullandı.

Harlek Termal Otel’in yıldızlı ve kapalı kavuzları, Kütahya başta gelmek için Türkiye’nin ciharıyek yanından gelen vatandaşların akınına uğruyor. – KÜTAHYAShare: