Silahla geldikleri otelde hakeza vuruldular… Manisa’da film sahnelerini aratmayan cidal kamerada

Silahla geldikleri otelde böyle vuruldular… Manisa’bile film sahnelerini aratmayan çekişme kamerada

Çatışma hatırat güvenlik kamerasında

MANİSA – Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki tıpkısı otel sahibinin kardeşiyle tartışan 3 gönül, otel sahibi tarafından tabancayla vurularak yaralanırken, otel sahibinin kardeşi bile bacağından bıçakla yaralandı. Toplamda 4 kişinin yaralandığı ve film sahnelerini aratmayan fenomen giderek düzenlilik kameralarına yansıdı.

Olay 26 Fasıla gecesi saat 03.30’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Yunusemre ilçesinde kâin A.E. isimli hareket adamına ilişkin bir otele revan B.B., S.G. ve H.İ. otelin lobisinde A.E.’nin kardeşi Ö.E. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle otele mevrut 3 kişiden biri Ö.E.’ye silah çekti. Silah calip şahsa adım yapan Ö.E., şahsı yere yatırarak aylak ayla getirmeye çalışırken, farklı ayrımsız gönül bile yanı sıra getirdiği bıçağı Ö.E.’nin bacağına sapladı. Yaşanan arbede sırasında odasında bulunan işadamı A.E. bile duyduğu sesler konusunda silahla otelin lobisine indi. Geçmiş şahısları ayırarak uzaklaştırmaya çalışan A.E. daha sonradan silahıyla 3 kişiyi bacaklarından vurarak atıl ayla getirdi.

Olayda Ö.E. ile birlikte patırtı yaşadığı B.B., S.G. ve H.İ. dertli olarak çevredeki hastanelere kaldırıldı. Olayın ardından Manisa İl Güven Müdürlüğüne giden A.E. duygusal güvenliği olmadığı yönünde anlatım verdikten sonra gözaltına alındığı öğrenildi.

Otelin güvenlik kameralarına üstelik yansıyan ve film sahnelerini aratmayan olayla ilgili sormaca başlatıldı.

Share: