Serencam an haber | Defa ödeme kavgasına kurban giden 2 ahi hayatını kaybetti

Nöbet ita kavgasına kurban revan 2 kardeş hayatını kaybetti

ANKARA – Ankara’de yol ita nedeniyle sâdır tartışmada 2 cömert hayatını kaybetti. Olayın faili 2 emanet ise cinayetten gelişmemiş ayrımsız müddet sonra güvenlik güçlerine teslim oldu.

Görüngü, Mamak ilçesi Hamurcuk mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Süleyman Karaarslan ve torunu Tevfik Karaarslan ile çeşmeden su dolduran Hacı Sırakaya ve ağabeyi Ahmet Sırakaya arasında kat ödeme zımnında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Süleyman Karaarslan, tabancayla iki kardeşi yavaş yaraladı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine görüngü yerine mevrut keyif ekipleri, iki kardeşin hayatını kaybettiğini belirledi. Cenazeler otopsi üzere Ankara Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Agresif iki özlük ise olaydan gelişmemiş tıpkı süre sonraları yanlışlık aletleri olan tabancayla birlikte Mamak İlçe Açıkgöz Komutanlığına teslim oldu. Olayla ilişkin incelemenin devam ettiği öğrenildi. Talihsiz iki adamın camit bedenlerinin ise memleketleri Tokat’ta toprağa verileceği belirtildi.

“Ahmet ile Hacı’yı göğsünden vurarak öldürüyor”

Olayın tanıklarından Ümit Lütfü Boztepe, “Öğlen 14.00’de Hacı ve Ahmet Sırakaya kardeşler Kıbrıs Karye pınarından akarsu doldurmaya gidiyorlar. Orada tıpkı traktör şoförü ile yol ita sorunu yaşıyorlar. Orada bir düşmanlık yaşanıyor. Münakaşayı komşular ayırıyorlar. Elan bilahare iki cömert su doldurmaya giderken orada ismini bilmediğimiz tıpkısı şahsiyet aracılığıyla silahla kırıcı ediliyor. Önceki torunu bacağından vuruyor sonra de Ahmet ile Hacı’yı göğsünden vurarak öldürüyor. Ahmet emekli itimat görevlisiydi. Kardeşi Hacı ise hususi benzeri şirkette çalışıyordu” ifadelerine saha verdi.

Share: