QNBEYOND Tacil Programı’nın 4. dönem girişimleri anlaşılan oldu

QNB Finansbank bünyesindeki QNBEYOND Tacil Programı’nın dördüncü dönemine akseptans edilen sekiz girişim açıklandı. Altı kamer süreyle hayatiyetli benzeri mentor ağı, onlarca iş ortağı, QNB Finansbank’ın c-level aynı yöneticisiyle beraber himmet ve atıfet desteği kabilinden çok sayıda olanaktan yararlanacak girişimler, Ekim 2022’de Şov Day ile programdan mezun olacaklar.

QNBEYOND Tacil Programı’nın dördüncü periyot girişimleri ortada fintech/insurtech, proptech, blokzincir, içtimai, B2B SaaS kabilinden alanlara odaklanan girişimler kayran alıyor.

QNBEYOND dördüncü zaman girişimlerinde; küresel odaklı SaaS hareket modelleri, bileşimli zeka teknolojisini kullanan yahut kullanımını kolaylaştıran ürünler, arzulu sosyalleşme uygulamaları, taşınmazlar ve tertipsiz çözümleri, fintech’ler, sigorta teknolojileri ve blokzincir teknolojisinin gizlilik ve düzenlilik yönüyle kullanıldığı vesait hücre çarpıyor.

2021’bile tamamlanan üçüncü dönemde 8 aşama QNBEYOND mezunu olurken; bu girişimlerden ikisi, Magnetiq ve Ango AI, QNBEYOND Ventures’dan yatırım aldı. Ayrıca sekiz girişim QNB Finansbank ve iştirakleriyle 9 değişik projede nazik çaplı gelişim birliğine gitti.

QNBEYOND’un ehil olduğu zinde mentor zıkkım, iş ortakları ve c-level hoşgörülü desteği

Göz profesyonelleri ve QNB Finansbank çalışanlarından oluşan 130 kişiyi aşkın ve yaşayan aynı mentor ağına sahip olan QNBEYOND, girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği neredeyse bütün konular üzere alanında bilirkişi bire bir mentora ehil.

Ayrıca tacil programına katılan girişimlere; Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure ve Digital Ocean kabil servis sağlayıcılar, Hubspot, Notion, Docsend, Lokalise, Miro, Remote, Asana kadar ecnebi servisler ve Fol, iyzico ve TalentGrid kabilinden şirketlerden on binlerce dolar değerinde indirim fırsatı üstelik sunuluyor.

Ayrıksı yandan QNB Finansbank c-level yöneticilerinden biriyle eşleşen QNBEYOND girişimleri, düzenli namına ziyaret ve beraber hisse senedi ihya şansına erişiyor.

Aşağıda QNBEYOND Tacil Programı 4. Dolaşma girişimlerini inceleyebilirsiniz;

TransferChain, blokzincir, kriptografi ve bulut teknolojilerini birleştirerek kullanıcıların; gizli ve emin veri transferi, depolama, yedekleme yapmasını ve mesajlaşmasını sağlar.

Tamamliyo, sigorta şirketleri ile sayısal işletmeleri uçtan uca entegre fail embedded sigorta girişimi.

Emlaksat.com, evini harcamak isteyenlere sayısal platformu üzerinden uçtan kuyruk sokumu kemiği premium hizmetler sunan, Türkiye’nin sabit hizmet bedeli ile çalışan geçmiş ve tek online taşınmazlar teknolojisi şirketidir.

VenueX, perakendecilerin iz, yığılım, bulunak ve iç mekan haritalarını Google, Apple ve Yandex üzere online taharri & harita motorlarına soy zamanlı bütünleşmiş ederek, online arama fail tüketicilerin kendilerine mümasil salon sonuçlarına erişmesini sağlar.

Hockeystack, SaaS şirketlerin pazarlama, koca, yapıt etkileşimi ve abonelik geliri verilerini tek platformda kod kullanmadan toplayan ve birleştiren analitik uzlaştırıcı.

Radius, etkileşime boşamak istenilen meram kitlenin sosyal ve dijital DNA’sini bileşimli zeka teknolojileri ile çözümleme ederek, nema ve etkileşim stratejileri oluşturur.

FirstBatch; kullanıcıların toplumsal iletişim araçları verilerini NFT’ler ile web3.0’birlikte monitize edebildikleri merkesiyetsiz bir protokoldür.

Ekos.ai, profesyonellere ve müşareket çalışanlarına mahiyet zamanlı networking deneyimi sağlayan yapay zeka destekli ayrımsız sanal aktiflik platformudur.

QNBEYOND Tacil Programı mezunlarının ekip büyüklüğü 500’ü aştı

QNBEYOND Hızlandırma Programı 3. dönüş girişimleri çıkışlı oldu

QNBEYOND ‘Sen bile Kutla’ uygulamasını hayata geçirdi

Share: