Ozon tedavisi birçok süreğen ve lehçe sayrılık için düş oldu

Ozon tedavisi birçok süreğen ve bölgesel çor için rüya oldu

Dr. Kubilay Bozulmamış: “İltihaplı romatizmalarda en canlı yöntem ozon tedavisi”

AFYONKARAHİSAR Afyonkarahisar’ın yegâne Geleneksel ve Tamamlayıcı Tababet Merkezi’nde ozon tedavisi ile birçok ağrılı romatizmal emraz ile vakayiname rahatsızlarda muvaffakiyetli tıpkı şekilde uygulanırken, hastalar bu otama yönteminden az çok mutlu.

Merkezde anadan görme ve mütemmim tıp işlemleri yaptıklarını belirten Dr. Kubilay Akman, ozon tedavisi hakkında bilgiler verdi. Saf, “Anadan Görme dediğimiz bile hacamat sağlık ve çokça değerli ayrımsız otama yöntemidir. Bu geleneksel otama yöntemidir. Birde mütemmim otama yöntemlerimiz var. Bunlar hastanede yapılan tedavileri bütünleyici ve taahhüt etmek açısından kimi zaman birlikte onlara ongun aynı mütenavip olması açısından çok kebir. Bunların başında ozon tedavi geliyor. Ozon tedavi ozon gazının kalna karıştırılarak vücuda verilmesi adına uygulanan tıpkısı otama yöntemidir. Birde lehçe ozon kullanmaktayız. Bu kronik hastalıklarda çokça etkili bir tedavi yöntemidir. Efdal tansiyonun düşürülmesinden tutunda erdemli şeker hastalığı hastalarında şeker düzeyinin düşürülmesinde, insülin direncinin kırılmasında ozon tedavi haddinden fazla mehabetli tıpkısı yere eş. Ozon tedavisinin ısrarla referans ettiğim yanı süreğen hastalıkların birlikte iltihabi romatizma ve EMS rahatsızlarda çok bereketli tıpkısı akıbet almaktayız. Bölgesel yerine mafsal içlerine uygulanarak meni ve diz ağrılarına ozon çokça mebzul tıpkı alternatiftir” diye niteleyerek konuştu.

“Ozon tedavisi ile mafsal ağrılarım ağız ağıza azaldı”

Ozon tedavisi üzere merkeze gelen Crohn hastası Şerife Gökmen ozon tedavisinin 4. seansında yarar görmeye başladığını belirterek, “Hastalığımın belirtileri üzücü bellek ağrısı, ateş, kusma ve eklem vardı. Bu benim 4. seansım. Mafsal ağrılarım meşgul azaldı. Gaflet kalitem arttı. Ozon tedavisinin faydalarını tığ 4. seansta görmeye başladık” diyerek konuştu.

Share: