Oyuncu Kazım Akşar’ın rappadak ölümü hanek dünyasını yasa boğdu! Paylaşımlar peş peşe geldi

Kara Ferişte, Eş isterse, Kurtlar Vadisi, Epey Hanımefendi ve Yağmurdan Kaçarken kabil bir nice projede lüks alan yırtıkça aktör Kazım Akşar, yaşamını yitirdi. kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman oyuncunun şırakkadak ölümü sevenlerini kanun boğdu.

OYUNCULAR SENDİKASI: HADDINDEN FAZLA ÜZGÜNÜZ

Oyuncular Sendikası, içtimai medya hesabından kalp aksesi sonucu yaşamını yitirdiği tamlanan Akşar’la ait “Meslektaşımız Kazım Akşar hayatını kaybetti. Ailesi ve birlik sevenlerine sabır diliyoruz. Çok üzgünüz” paylaşımını yaptı.

ÜNLÜ İSİMLER ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Cenaze töreni henüz anlaşılan olmayan Kazım Akşar, irtihal haberinin duyulmasıyla içtimai medyada ruzname oldu. Akşar’ın ölümüyle yıkılan Emre Karayel, Berna Laçin, Ayşegül Aldinç ve Orhan Görgülü üzere ünlü isimlerden peş peşe paylaşımlar geldi.

İşte adlı isimlerin Kazım Akşar paylaşımları…

BERNA LAÇİN

“Kazım Akşar, çok üzüldüm. Ne haddinden fazla kayıp hangi çok”

MELEK BAYKAL

“Ilenç ki ne ah… Kazım Akşar niye be canım. Bu büyüklüğünde acının konusunda senin acın kahretti ercecik. Çok üzgünüm, ekol arkadaşım meslektaşım dostum. Nurlarda uyu. Mekanın cennet olsun. Temsil camiasının başı sıhhatli olsun.”

EMRE KARAYEL

“‘Candan Can Koparmak’ta izlemiştim hocamı. Sonraları bile ben temsil sınavlarına hazırlanırken çok bindi oldu esen olsun. Akarsu el günlerde tıpkısı kırıcı bilim daha. Cenabıhak bol mebzul yağmur eylesin.”

DERYA BAYKAL

“Lanet Kazım ilenme… Domuzuna dostum, çok üzgünüm”

FAZILET AKAKÇE

“Başımız salim olsun, tekmil sevenlerine sabır diliyorum.”

ORHAN AYDIN

“Esasen öldük… Toprağın çiçekler koksun canım kardeşim Kazım Akşar(aktör-yönetmen). En Son 11 Küçük Ay günü kızımı yolcularken sarıldık birbirimize. Acım tükenmez.”

SU ŞENSOY

“Ilenme Kazım ağabeyciğim haddinden fazla üzgünüm. Başımız esen olsun.”

AYŞEGÜL ALDİNÇ

“Ailesine, sevenlerine, seyir camiasına çıdam dilerim. Rahmetle…”

Share: