Naci Ünüvar: “Fenerbahçe karşısında henüz ongun olmalıyız”

Trabzonspor’un, Antalya kampında sergilediği performansla Teknik Direktör Abdullah Avcı’dan olumlu perese düzlük Naci Ünüvar, tecrübeli çalıştırıcıyı yanıltmadı. Samsunspor maçında 2 gol atan Naci, Fenerbahçe karşısında ise eksiltmek için henüz fazlasını yapmaları gerektiğini söyledi.

Trabzonspor’un zaman başında Ajax’tan kiraladığı Naci Ünüvar, takımın Antalya kampında sergilediği performansla Beceri Direktör Abdullah Avcı’dan müspet grado almıştı. Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’nda Samsunspor karşısında maça ilk 11’da başlayan Ünüvar, performansıyla pik ıstampa vuran âdem evladı oldu.

Ligde Adana Demirspor ve MKE Ankaragücü maçlarında model giyen Naci, 44 an sahada kalmıştı. Avrupa Ligi’nde ise Monoca ve Ferencvaros müsabakalarında da 30 zaman süre alan Naci, ilk kez Kültür Türkiye Kupası’nda Samsunspor mücadelesiyle 90 zaman sahada kalarak, şanlı tıpkısı performans ortaya koydu.

“Fenerbahçe maçında daha iyisi yapmalıyız”

Samsunspor karşısında kazandıkları için bahtiyar olduklarını tamlayan Naci Ünüvar, “Mefret olan kazanmaktı. 3-0 kazandık ve ego de Trabzonspor’daki ilk golümü iki gol atarak gerçekleştirdim. Antalya’dahi iyicene bire bir dinlenme kampı dönemi geçirdik. Kısmık tıpkısı iş yaptık. Trabzon’dahi tıpkısı şekilde bitmeme ediyoruz. Fenerbahçe maçını kazanmamız gerekiyor amma Samsunspor maçında yaptıklarımızın henüz iyisini yapmamız gerektiğini düşünüyorum” dedi. – TRABZON

Share: