Muğla gündem haberleri… Bodrum’da otomobille motosikletin çarpışması sonucu 1 dirilik öldü, 3 kişi yaralandı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, otomobille motosikletin çarpışması sonucu 1 hayat öldü, ikisi ağır 3 güç yaralandı.

Bülent İsmail S’nin kullandığı 48 AIP 375 plakalı makine, Bitez Mahallesi Atatürk Caddesi’nde kontrolden çıkarak, el kenarındaki mukavemet duvarı ile telefon direğine, peşi sıra de karşı yönden mevrut Ahmet Varda idaresindeki 48 TJ 061 plakalı motosiklete çarptı.

Kazada, seçme iki aracın sürücüleri ile motosikletteki Deniz Varda, otomobildeki Ceylan Demirel S. yaralandı. Caddeye savrulan yaralılar üzere 112 Evgin Davet Merkezine yapılan ihbarla bölgeye çokça sayıda ambulans atıf edildi.

Kazada ağırbaşlı yaralanan ve kalbi duran motosiklet sürücüsü Ahmet Varda’ya tıpkısı müddet kaymakamlık durumunda his masajı yapıldı. Varda, ambulansla kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Diğer yaralılar da bölgeye mevrut ambulanslarla kaldırıldıkları ilçedeki hastanelerde tedavi altına alınırken, Bahir Varda ile Ceylan Demirel S’nin dirimlik tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Kazanın peşi sıra rastgele iki açar birlikte kullanılamaz ayla gelirken, polis güçleri ekipleri bölgede inceleme yaptı.

Hastanedeki tedavisi ve emniyetteki işlemleri tamamlanan makine sürücüsü Bülent İsmail S, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı barış ukubet hakimliğince tutuklandı.

Share: