Müge Anlı’da tüyler ürperten görüngü! Üfürükçü adam, pisik kesip derisinden kör kıza deva yapmış

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında enteresan tıpkısı görüngü işlenmeye başlandı. Beyninde ur olduğu için rüyet yetisini yitiren Merve ve annesi Naime Bayan, çalışkan yayına çıkarak dolandırıldıklarını söyleyerek yardım istedi.

“KIZIM TÜMÖRDEN DOLAYI MÜŞAHEDE YETİSİNİ KAYBETTİ”

Kızını 3 yıl önceki dokunaklı baş ağrısı dolayısıyla hastaneye götürdüğünü belirten asıl, “Merve’nin gözü umum görmüyordu. Hekim de anında nörolojinin görmesi gerektiğini belirtti. Müstacel ameliyata alındı. Daha bilahare tümör ameliyatına girdi. Elan sonradan bile müşahede yetisini kaybetti” dedi.

EŞİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Merve ve annesi, bu süreçte polis güçleri olduğunu söyledikleri ayrımsız akrabalarının kendilerine üfürükçü referans ettiğini söyledi. Adem isimli üfürükçüye 260 bin TL kaptıran dinç kız, Müge Anlı’dan müzaheret istedi. İddiaların hedefindeki üfürükçü namına tanınan Adem Önal’ın eşi deli dolu yayına bağlandı. Eşinin yaptıklarını anlatan tüvana eş, “Ben birçok kez doktorun açamadığı gözü sen elbette düzelteceksin derdim. Aynı kitap var o kitapta pisik derisi yazdığı üzere o dahi onu kullanıyor. Seksüel gücü arttırıcı ilaçlar dahi yapıyordu” dedi.

“KEDİYİ KESİP TÜYÜNDEN KIZIMIN GÖZÜNE İLAÇ YAPACAKMIŞ”

Üfürükçü hakkında konuşan Merve’nin annesi, “2 bala 2 birlikte temel pisik vardı. 4’ü da siyahtı amma Hiçlik Ünal birini kesti kömürlükte. Onun tüyünden kızımın gözüne merhem yapacakmış. Kedi derisiyle dahi kızımın gözü larp açılacakmış” şeklinde konuştu.

Canlı yayında üfürükçü adamın aileye verdikleri malzemelere nazır Müge Anlı, ‘cin tozu’ diye niteleyerek verilen şeyin karbonat olduğunu, öbür dünyadan getirildiği sav edilen kolyelerin de değme yerde satılan mahsulat olduğunu söyledi.

TACİZ İDDİASI

Yaşadıklarından bahseden Merve, üfürükçünün kendisine tacizde birlikte bulunduğunu ileri sürdü. Aynı dolaşma adamın kendisini ormana götürdüğünü söyleyen Merve, “Bana ayrımsız su verdi, 2 saat sonraları kendime geldim” ifadelerini kullandı.

MÜGE ANLI EMNİYET MÜDÜRÜ EŞİNE SESLENDİ

Diğer dünyadan getirdiğini söylediği kolye, kedi tüyü ve derisi ile zinde kızın şifa bulacağını ve gözlerini açacağını kanıt eden üfürükçü, Müge Anlı’yı birlikte çileden çıkardı. Inanma müdürü eşine seslenen Anlı, “Beribenzer pisik kesilsin diyerek bir polis memurunun birilerini üfürükçüye götüreceğine inanmıyorum. Aklım almıyor. Biliyorsunuz benim eşim üstelik inanma müdürü. Bu işlerle birlikte ilgileniyor. Buradan namına birlikte açıklamak istiyorum” dedi.

MERVE İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ

Müge Anlı, hakkında iddialar bulunan şahsı görenlerin pekâlâ emniyete gitmesi gerektiğini söyleyip polis memuru olduğu söylenen kuzene ait vacip araştırmaların üstelik yapılacağını aktardı. Anlı ve ekibi Merve’nin gözleri amacıyla de harekete geçti. Yapılan araştırı sonucu sinirlerinin öldüğü tayin edilen Merve amacıyla nesep hücre tedavisi yapılacak.

Share: