MHP Susurluklu muhtarlarla buluştu

MHP Balıkesir İl Yönetimi ilçelerde STK ve muhtarlarla buluşmalara devam ediyor. MHP İl Yönetimi istişare toplantılarına Susurluk’ta muhtarlarla devam etti.

Susurluk’ta yapılan enformasyon toplantısında muhtarlara seslenen İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “Sayın İlçe Başkanım, Umumi Heyet Üyelerimiz ve Susurluk İlçemizin birbirinden nadir Mahalle Temsilcileri ve Muhtarlarımız, Milliyetsever Debi Partisi Susurluk kaymakamlık Başkanlığımızın düzenlediği danışma Toplantısında sizler ile tıpkı arada olmanın mutluluğu ve umudu içerisindeyim.

Mutluluğum Ulusçu Akım Partisinin Balıkesir’üstelik Sizlerin yüksek gayretleri ile gittikçe büyümeye bitmeme ettiğini görmem, Umudum ise bu nazik birlikteliğin 2023 ve 2024 yılında Balıkesir’bile zaferle taçlanacağıdır.

Değerli Muhtarlarım: Ulusçu Cereyan Partisi Balıkesir İl Başkanlığı adına, temas hafta gerçekleştirdiğimiz çeşitli programlar ile Mahalle, Mahalle, Cadde, Cadde, Çıkmaz, Sokak beherglas vatandaşımıza ulaşmaya bu açacak ile siz eşsiz muhtarlarımız ile tıpkısı araya gelmenin gayreti içerisindeyiz.

Biliyoruz ki Kocabaşı geçmek mahallesinin onuru, demokrasinin namusudur. Muhtarlıklarımız varsa demokrasimiz diridir. Kocabaşı almak mahalledeki çap, mahallindeki cesaret demektir. Milliyetçi Debi Partisi muhtarlıkların sorunlarının çözümünü, taleplerinin karşılanmasını ve henüz üstelik güçlenmesini istemektedir. Muhtarlarımız demokrasimizin itibarı, devletin mahalle ve köylerdeki gözünün yanında kulağı ve nefesidir. Vatandaşlarımızın gönlüne temizlemek için özverili çaba gösteriyorsunuz. Bizlerde bu çabayı İlçe Başkanlıklarımız üzerinden yakinen izleme ediyoruz. Muhtarlarımızın seçme meselesi bizim üstelik meselemizdir. Tehlikesiz olunuz ki Bizler sizlerin her ant sesiniz olmaya kararlılıkla bitmeme edeceğiz.

Kıymetli Sav Arkadaşlarım: Sizler elden intihap dönemi değil, her ahit partileri üzere bulundukları bölgede kıt imkanlarla etkin, partimizin propagandasını bölgesindeki seçmene anlatan, tümen politikalarımızın makul benzeri şekilde seçmene ulaşmasını sağlayan, kaynak tıpkı sorun adamı kabil çalışan partililerimizsiniz. Hedeflediğimiz yolda tehlikesiz adımlarla yürürken genişlik büyük destekçilerimiz sizlersiniz. Başarı tıpkısı grup işidir. Elde ettiğimiz temas başarıda katkınız büyüktür. Bu komütatör ile konuşmalarıma sonuç verirken katımlarınızdan periferi gelişigüzel birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyor, Çalışmalarınızda başarılar diliyor, Sizleri Cenab-ı Allaha dirilik ediyorum.” – BALIKESİR

Share: