MHP MYK Üyesi Kürşat Azkur;

Milliyetsever Debi Partisi (MYK) Kürşat Azkur, dertlerinin gönül rahatlığı değil yurt olduğunu söyledi.

MHP Umumi Merkezi aracılığıyla hayata geçirilen “Adım Adım 2023 Benim Köyüm” projesi çerçevesinde MHP MYK Üyeleri Kürşat Azkur ve Hüseyin Edis, İskilip ilçesine sınırlı Kayağzı köyünde vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Köy meydanında tıpkısı danışma fail MYK Üyesi Azkur, “MHP Genel Merkezi olarak geçmiş nahiye toplantıları peşi sıra Ankara’birlikte planlı “Analar Bacılar Kurultayı” ardından Sorun Ocakları Genel Merkezi aracılığıyla Toyluk Kurultay’ı düzenledik. Salgın dönemine karşın bunlar gerçekleştirdik. Ülkücüleri Ankara sokakları almamıştır. Çokça iri kalabalıklarla hareketimize hazzetme bitmeme ediyor. “Yavaş Yavaş 2023″ programı çerçevesinde ise genel merkezimiz eliyle görevlendirilen milletvekillerimiz, MYK ve dal dozaj öğür yöneticileri illerimizi konuşma ediyor” dedib

MHP’nin bunları yaparken rastgele erinç derdiyle değil, yurt derdiyle sahaya çıkarak milletle aynı araya gelerek kucaklaştığını dile getiren Azkur, “Derdimiz vatandır, sükûnet değildir” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Fırka Umumi Başkanı Meral Akşener’i üstelik eleştiren Azkur, ” Türkiye’da erken intihap var dediler. Bunu bir haft birisi söyledi ayrıksı hafta birisi. Türkiye yönetilemiyor, battı, yıkıldı ve mahvoldu dediler. Türkiye’dahi erken seçim olmalı mı olmalı mı? MHP daha çok, intihabat zamanın birlikte yapılacak dedi ve bakın bugün intihap eskiden yapılacak. Kim doğruyu söylüyor. Görüyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Toplantıya MHP Format İlçe Başkanı Ergin Keleş, İskilip İlçe Başkanı Şanlı Azrail, Günü Geçmiş İlçe Başkanı Bekir Güngör, İskilip Belediye Başkanı Ali Asma Bıyığı ve tümen yöneticileri de katıldı. – ÇORUM

Share: