Mebus Şarap, “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları” programı çerçevesinde bitişik ilde partililerle buluştu

YANLIŞSIZ Öğür Erzincan Saylav Hisse Senedi Şarap, Düzentileme ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Bilim Adamı’in Bayburt programına eşlik ederek, 2023’e Akıllıca Kent Buluşmaları” programı çerçevesinde vatandaşlar ve partililerle ayrımsız araya geldi.

Say ve Toplumsal Düzenlilik Bakanı Vedat Bilim Adamı ile Bayburt’ta incelemelerde kâin SELIM Tümen Erzincan Mebus Belgit Çakırdoğan, Ilbay Cüneyt Epcim’i makamında ülfet etti. Daha sonra kentte esnaf ziyaretinde mevcut Saylav Çakırdoğan’a vatandaşlar yoluyla vahim bağlılaşım selinde bulunuldu.

YANLIŞSIZ Fırka Bayburt İl Başkanlığında planlı, “Türkiye Yüzyılı Başlıyor, 2023’e Akıllıca Site Buluşmaları Bayburt” adlı toplantıya katılan DÜRÜST Tümen Erzincan Saylav Belgit Çakırdoğan, “2023’e Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken bile ekonomisi büyüyen, içtimai sorunlarını çözen, içtimai siyaset yaklaşımıyla toplumun bilcümle kesimlerini hele çalışan, amele, tekaüt ve verimsiz kesimlerini, dirimlik dağılımından elan düşük dirimsel alanları destekleyerek onları yukarıya akilane tırmandıracak bir toplumsal yöntem yaklaşımıyla sav çözüyoruz” dedi. – ERZİNCAN

Share: