Kütahya’da uçan top turnuvası

Kütahya Orman Nahiye Müdürlüğü personeli arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların zinde tıpkı hayat sürdürmelerine katkı icat etmek üzere düzenlenen uçan top turnuvası başladı.

Kütahya Orman Havza Müdürlüğü ve 7 Orman İşletme Müdürlüğü takımlarının katılımı ile düzenlenen uçan top turnuvası Yeni Ilişkin Spor Salonunda başladı.

Orman Nahiye Ehrami Spor, Altıntaş Ladin Orman Spor, Tavşanlı Çınar Orman Spor, Emet Ihlamur Orman Spor, Simav Eynal Orman Spor, Gediz Ardıç Orman Spor, Domaniç Meşe Orman Spor ve Kütahya Sedir Orman Spor takımları turnuva süresince şampiyon olabilmek hesabına kıyasıya savaşım edecek.

Turnuvanın sportmence ve dostluğun kazandığı aynı tertip olmasını dilek eden Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü yetkilileri, turnuvaya katılan bilcümle takımlara başarılar dileyerek, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

Uçan Top Turnuvası Encümen Başkanlığını Kütahya Orman Toprak Müdür Muavini Mustafa Arpacı’nın yaptığı, Dizgi Komitesi Üyeliklerinde ise Erkan Gülmez, Adem Öztürk, Sinem Aşçı ve Mehmet Derin’in kayran aldığı Kütahya Orman Toprak Müdürlüğü Voleybol Turnuvası iki takım halinde oynanacak ve 4 Boşluk 2022 tarihine kadar bitmeme edecek.

Düzenlenen turnuvanın mülevven görüntülere ve birbirinden çekişmeli mücadelelere manzara olması bekleniyor. – KÜTAHYA

Share: