Karaman’da okul ve çevrelerinde uygulanacak tedbirler değerlendirildi

Karaman’da eskimemiş eğitim bilimi-talim yılında meslek ve çevrelerinde uygulanacak asayiş ve trafik tedbirleri değerlendirildi.

Vali Tuncay Akkoyun, Domuzuna Sanatlar Lisesi Konuşma Salonu’nda düzenlediği toplantıda, 2022-2023 eğitim bilimi-tedrisat yılının öğrencilere, öğretmenlere ve velilere alımlı çalımlı olmasını ve başarılarla geçmesini diledi.

Karaman’ın eğitimde başarısını arttırmak üzere özveren benzeri himmet yürüttüklerini tamlayan Akkoyun, “Şehrimizde sükse oranının en üst seviyeye çıkması amacıyla devletimizin bilcümle imkanlarını seferber etmeye hazırız. İmkan anlamında her sıkıntımız bulunmayan. Yeter ki çalışılsın, yeter kim mücahede edilsin. İnanırsak, himmet edersek, ulaşamayacağımız tek uğur yoktur.” ifadesini kullandı.

Akkoyun, ekol bahçelerinin hafta sonları çocukların oyun oynaması için açıkça tutulacağını, çocukların hafta sonlarını emin bir ortamda oyun oynayarak geçirebileceğini, hafta arası günler üzere da lüzumlu bilcümle düzenlilik ve trafik tedbirlerini aldıklarını söyledi.

Share: