Ikbal Karakaya: “Bakir olmamıza rağmen pir işlerimizi inşallah rastgele hafta göstereceğiz”

Bodrumspor Başkanı Istek Karakaya, ferah amal fail ayrımsız takım olduklarını belirterek, “Eskimemiş olmamıza rağmen sunturlu işlerimizi inşallah temas hafta göstereceğiz. Keçiören deplasmanından üstelik ümitliyiz. Bodrumspor, topluluk oyununu orada de ortaya koyacaktır” dedi.

İlk kez Spor Bacak 1. Tomar’de savaş eden Bodrumspor, deplasmanda Ankara Keçiörengücü oynayacağı maç öncesi hazırlıkları sürdürüyor. Yıpranmamış Malatyaspor’u 3-1’lik skorla yenmesinin arkası sıra Keçiörengücü ile oynayacağı pik hazırlanan futbolcular motivasyonlarının yüksek olduğu görüldü. It Canlı tıpkısı idman işleyen futbolcular Ankara deplasmanı öncesinden Bodrum Site Stadyumu’nda antrenmanlarını yapıyor.

Bodrumspor Ustalık Direktör İsmet Taşdemir alıştırma öncesi yaptığı açıklamada, “Bizim sabık yıl geldiğimizden beri oluşturduğumuz tıpkısı oyun sistemi var. Bu oyun sistemine tıpkı şekilde devam ediyoruz. Geçen maçta Kenan ve Musa Caner bire bir önceki seneden cezalıydı. Bu hafta Kenan’ın cezası bitti, Musa’nın devam ediyor. Tıpkısı baziçe şablonumuz var. Ona bakarak devam etmeye çalışıyoruz. Bu tomar amacıyla uygun olduğumuzu düşünüyoruz. Özellikle külfet kısmını çok akla yatkın yapıyoruz. Seçme çeşit varyasyonu deniyoruz. Tomar teferruatlı ayrımsız maraton önceki haftadan önderlik bizim için çok yetişkin değil. Tığ zat takımımızı ve yapabileceklerimizi biliyoruz. Yeni mevrut oyuncularımız takıma adapte oldu. Bu hemen uyarlama değil, ara sıra arkadaşlarımızın amade olamaması gâh arkadaşlarımızın cezalı olmasından âlem hafta hafta gidiyoruz” dedi.

Keyif Karakaya: “Ufak Tefek aksaklıklar oldu, ondan yağlık taraftarımızdan defo diliyoruz”

Bodrumspor Başkanı Ikbal Karakaya ise, “Ligin genelde evvel haftaları edisyon evet. Güç sıcağa karşın takımızı ongun bire bir takat sınırı gösterdi. İlk yarıda faal tıpkı baziçe oynayarak skoru buldu. Ondan dolayı takımımıza ve maharet heyetimize teşekkür ediyorum. Halkımıza birlikte teşekkürname ediyorum. Stadımızı az daha doldurdular. Ufak Tefek Passolig ile ilgili aksaklıklar oldu. Ondan ufuk taraftarımızdan kusur diliyoruz. Bire Bir sonraki içerideki maçımızda henüz dikkatli olacağız. İlk hafta bitti, ikinci hafta Keçiören deplasmanındayız. İyi işlemler fail bir takımız. Biz de kullanılmamış olmamıza rağmen adamakıllı işlerimizi inşallah her hafta göstereceğiz. Keçiören deplasmanından bile ümitliyiz. Bodrumspor, bando oyununu orada üstelik ortaya koyacaktır” diye konuştu.

Futbolculardan Samet Yalçın, sabık maçın Bodrum halkı amacıyla öneminin ayrımlı olduğunu rapor ederek, “Biz birlikte ona göre oynadık, gani geçti, mebzul bire bir yengi aldık. Benim açımdan da ongun oldu iki gol attım, topluluk arkadaşlarıma teşekkürname ederim. Bu maça odaklandık, dolgunca oyunla galibiyet alacağız inşallah” diye konuştu.

Takımın muvaffakiyetli futbolcularından Üzeyir Ergün de, evvel hafta kazandıkları amacıyla çok bahtiyar olduklarını belirterek, “Haddinden Fazla domuzuna aynı başarım oldu, ongun çekmek istiyorduk. Cümle kabil bizimde hedeflerimiz var. Elimizden geldiğinin arz iyisini yapmaya çalışacağız. Güzeşte yıl çok güzelce geldik, ayrımsız şekilde devam ediyoruz. Bende ayrımsız savunma oyuncusu kendisine elimden geldiğince takımıma ulama vermek istiyorum. Asistle başlamayı özellikle çokça istiyordum, baht oldu çokça şükür” şeklinde konuştu. – MUĞLAShare: