Gidiş Geliş kazasında hayatını kaybeden Temsil oyuncusu Burak Futbolcu akıbet yolculuğuna uğurlandı

Trafik kazasında hayatını kaybeden Seyir oyuncusu Burak Futbolcu sonuç yolculuğuna uğurlandı

Topçu’nun kızı Aleyna babasının tabutu başında Kuran-ı Selek okudu

İSTANBUL – Amasya’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Burak Futbolcu’nun cenaze namazı Beyoğlu’nda kılındı. Namaza, ailesi ve yakınlarının yanı sıra tiyatrocu dostları da katıldı. Futbolcu’nun büyük kızı Aleyna’nın, babasının tabutu başında Kuran-ı Eli Açık okuduğu görüldü.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde önceki dönem meydana gelen kazada hayatını kaybeden “Mebde Belası” temsil oyunu ekibinden Burak Futbolcu amacıyla Beyoğlu’nda cenaze namazı kılındı. Kulaksız Buyruk Nazik Camii’nde kılınan namaza Topçu’nun ailesi ve yakınlarının yanında, tiyatrocu dostları da katıldı. Firez ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da cenaze namazına çelenk gönderdi.

Babası için Yasin-i Şerif okudu

Burak Futbolcu’nun eşi Nihal Futbolcu’nun tabuta teferruatlı müddet sarılıp ağladığı, büyük kızı Aleyna’nın ise tabutu başında Kuran-ı Alicenap okuduğu görüldü. Bir süre fenalık nâkil babası Selahattin Topçu ise cenaze namazı kılınırken güçlükte ayakta durabildi.

Amasya’de geçirdiği gidiş geliş kazası sonucu hayatını kaybeden temaşa oyuncusu Burak Futbolcu ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının peşi sıra Hasköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Share: