Geleceğin futbolcuları spor okullarında yetişiyor

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Batur, futbol kulüplerinin açtığı GSB Spor Okullarında terbiye gören sporcuları egzersiz yaptıkları yerde musahabe ederek onlarla kardeş kardeş etti.

Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Fikret Bahadır, Altınşehir Mansur Apotr Ayak Topu Sahasında GSB Spor Okulları çercevesinde idman fail sporcular ile bir araya geldi.

Fikret Batur, ” Adıyaman’daki tam spor tesislerimiz 7/24 çocuklarımızın ve halkımızın hizmetinde. Tığ birlikte İl Müdürlüğü yerine, umum öğrencilerimizi spora motivasyon ederek bütün tesislerimizden faydalanmaları ve istedikleri branşta kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla hep antrenör ve idarecilerimizle alay malay gençlerimizi metin tıpkı sulp yerine çoğaltmak amacıyla elimizden mevrut gayreti gösteriyoruz. Geleceğin futbolcuları açtığımız yaz spor okullarında yetişiyor. Bu güne büyüklüğünde öğrencilerimizin ve gençlerimizin ekol hayatlarını etkileyemeyecek şekilde spor hayatlarını sürdürebilmeleri amacıyla cümbüş programlarımıza ilgi gösteriyoruz. Zira spor ve okul hayatı birbirini katiyen etkilememeli. GSB Spor Okulları çercevesinde çocuklarımıza verdikleri eğitimlerden kıran Engin Rey Spor Kulübü Başkanı Zeynal Kaplan’a ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Açık Deniz Düşünüm Spor Kulübü Başkanı Zeynal Kaplan, spora ve sporculara gösterdiği mail ilgiden belde Cahillik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’e teşekkür etti.

Çocukların ve gençlerin gelecekte başarılarla komple tıpkı spor hayatları olması amacıyla gayret ettiklerini belirten Kaplan, bu bilinçle cahillik ihya liglerine, TFF Adıyaman 1. Mektep Çocuğu ligine ve Gençlik Geliştirme Ligleri olan U18- U17- U16- U15- U14- U13- U12- U11 liglerine Ayak Topu Altyapı Okulu faaliyetleri ile sportmen yetiştirmeye devam ettiklerini söyledi. – ADIYAMAN

Share: