Film Afişi Ortaya Çıktı! Üstsüz Pozu Olay Oldu

Hususi hayatı ve iddialı paylaşımlarıyla ilgi calip Vazıh Tüzünataç, bu misil verdiği üstsüz pozlar ile gündemi çalışır ediyor.

AFİŞİ GÖRÜNGÜ OLDU

Yaz Yüceil ve Teoman’ın başrolünde meydan aldığı gücük film ‘La Casa birlikte Raisa Vanessa’nn afişini Instagram hesabından yayınlayan Tüzünataç’a gücük sürede binlerce beğeni geldi.

Düzgün fiziği ile dikkat calip Degaje Tüzünataç’ın fotoğraflarını Mustafa Nurdoğdu çekti. La Casa üstelik Papel dizisinden esinlenen kısa film ‘La Casa birlikte Raisa Vanessa’nın yönetmen koltuğunda becerikli âdemoğlu Sinan Tehlikeli’in oğlu Rafael Ağırbaşlı buluyor.

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

Birsen Bariz Tüzünataç (2 Teşrinisani 1984, Yalova), Türk sinema ve kol oyuncusudur.

Liseyi Antrenör Özel Lisesi’nde görgülü, daha sonraları İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden çıkışlı olmuştur. Elan sonra Number 1 TV’da malumat sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle dahi sinemaya etap atan Tüzünataç, Yazı D’bile yayınlanan Eğreti Maltalık ‘ta tekellüf aldı.

Elveda Rumeli ünlü monitör dizisinde Vahide karakterini canlandırmakta olan aktör dizinin 73. bölümünde, canlandırmış olduğu Vahide karakterinin öldürülmesiyle diziye veda etmiştir.

Öncesizlik dizisinde Bade rolünde oynamıştır. Show TV’da yayınlanan Bu His Seni Unutur mu adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. en üst Biz Böyleyiz filminin hem hikayesini yazmış hem dahi başrollerinden birini oynamıştır.

Share: