DOĞRU Parti’li Baybatur soruşturma sonuçlarını paylaştı

YANLIŞSIZ Fırka’li Baybatur anket sonuçlarını paylaştı

DOĞRU Öğür MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Tasavvur Baybatur:

“Şu dakika kim oyumuz genişlik yara anketlerde yüzdelik 41, yüzde 42”

MANİSA – AK Fırka MKYK Üyesi ve Manisa Saylav Hedef Baybatur, “Bugün itibariyle bizim genel merkezimizin yaptırdığı anketlerde, sunu ateş ankette birlikte Türkiye genelinde yüzde 41-42’nin altına şu an itibariyle düşmedik. Şu dakika ki oyumuz bildirme biberli anketlerde yüzde 41, yüzdelik 42. DÜRÜST Fırka, yaptığı hizmetleriyle, milletvekilleri, teşkilatlarıyla beraber şu an Manisa’üstelik de, Türkiye’birlikte birlikte birincidir” dedi.

AK Fırka Manisa İl Başkanlığı koordinesinde, milletvekillerinin birlikte katılımıyla basınla müşavere toplantısı düzenlendi. Toplantının küşat konuşmasını yapan YANLIŞSIZ Öğür Manisa İl Başkanı Salih Aceleci, YANLIŞSIZ Parti hükümetinin Manisa’da yürüttüğü hizmetler için hikmet verdi. Acul’nın ardından konuşan YANLIŞSIZ Parti MKYK Üyesi ve Manisa Mebus Misyon Baybatur, güneş tacı virüs sürecinde yaşanan iktisadi sıkıntıların giderilmeye başlandığını belirterek, “2020 sonundan itibaren başlayan, 2021’bile de şiddetiyle bitmeme fail hem dünyada hem Türkiye’da hissettiğimiz bir güneş tacı virüs süreci vardı. Şükür kim hele Türkiye’üstelik dünyayla beraber bu sıkıntılardan imdi çıktık ve önümüzü görmeye başladık. 2021 yılı içerisinde cümle dünyada iktisadi kendisine tehlikeli bir şekilde hissettiğimiz bu bölüm Türkiye’yi dahi etkilemiş oldu. Bu gün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hamdolsun 2022’nin 2. yarısında yani temmuz ayından itibaren alelhusus Türkiye’üstelik hem ekonomik açıdan hem sosyal açıdan hızlı bire bir şekilde toparlamaya başladı. Alelhusus orak ayı ayından itibaren hükümetimizin yapmış olduğu çakılı gelirlilere ve piyasaya müteveccih yapmış olduğu açılımlar çalım gücünü arttırma çalışmaları neticesinde bugün itibariyle görüyoruz kim Türkiye o korona öncesindeki ferah durumuna hızlı bir şekilde bitmeme ediyor. Alelhusus temmuz ayından itibaren asgari ücretlilere müteveccih meydanlık zamlardan bilahare yazla bu arada turizm gelirleriyle Türkiye zaman itibariyle çokça şükür tek sorumluluk yaşamama noktasında Avrupa’ya göre cesim mesafeler aldı” dedi.

” Almanya’bile saat 22.00’dan sonradan evlerde doğalgaz verilmemeye başlandı”

Almanya’de 22.00’dan sonra evlerde doğalgaz kesintilerinin yaşandığını söyleyen Baybatur, “Bir Örnek vereyim: Benim ailemin tıpkı kısmı Almanya’birlikte yaşıyor. Türkiye’nin nerede olduğunu göstermek adına bunu anlatıyorum; edebiyat geldiklerinde kendilerine demiştik ki; ‘Bu Ukrayna- Rusya harbinden muhit elektrikli battaniye karşı ne olur hangi olmaz’. Kız kardeşim de orostopolluk geçmişti ‘Abi peki öyle şey’ diyerek. Bugün Almanya’bile saat 22.00’dan sonradan evlerde doğalgaz verilmemeye başlandı. Haddinden Fazla şükür Türkiye bu noktada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde öngörülü davranarak doğalgaz olsun, petrol, besin ürünleri olsun, özellikle ‘Tahıl Koridoru Anlaşması’nda Türkiye’nin devreye girmesi nüfuzkâr ayrımsız başarıdır. Bu ve buna analog vatandaşımızı, milletimizi direkt etkileyecek, türbülansa sokacak önlemleri almış oldu. Şu dakika Türkiye’bile bu noktada tek takı yaşamıyoruz” diye konuştu.

“Şu dakika ki oyumuz yeryüzü dokunaklı anketlerde yüzdelik 41, yüzdelik 42”

Yapılan soruşturma sonuçlarını bile değerlendiren Baybatur, 2023 seçimlerinde YANLIŞSIZ Fırka’nin bir numara çıktığını belirterek, “2023 yılında dahi Türkiye bu ivmesiyle bu hızıyla beraber tığ inanıyoruz ki sahada olmaya çalışmaya ve milletimize bakım etmeye bitmeme edeceğiz. 2022 temmuzdan itibaren bu piyasadaki toparlanmalarla bu arada hem Manisa’birlikte hem üstelik Türkiye genelinde partimizin oyları ister istemez evvel bölüm bu hesaplı sıkıntılarından ayrımsız yük tabiatıyla kim yansıdı. Milletimiz reaksiyon gösterdi. Bunu biliyoruz. Hak olduklarını üstelik biliyoruz. Türkiye’üstelik işlemler şiddetli gider da dünyada amal çokça iyi harcama ‘eyvallah’ der kendimizi yavaş bire bir şekilde eleştiririz. Dünyanın dahi kötüye gittiği aynı dönemde ister istemez, biz uzayda yaşamıyoruz, Türkiye da bu sıkıntıları yaşamıştı. Amma bugün itibariyle bizim umumi merkezimizin yaptırdığı anketlerde, yer çığlık ankette birlikte Türkiye genelinde yüzdelik 41-42’nin altına şu an itibariyle düşmedik. Şu an kim oyumuz en kırıcı anketlerde yüzdelik 41, yüzdelik 42. Manisa genelinde söylemek gerekirse bugün itibariyle serencam yaptırdığımız ankette da gördük kim Manisa şu zaman haddinden fazla bayındır tıpkısı şekilde 5 saylav gine çıkarabiliyor. Yüzde 30, yüzdelik 40 bandında bitmeme ediyor. Bundan iktisadi sıkıntıların olduğu dönemde Manisa’da gâh aykırılık partisi milletvekilleri çıkıp Manisa’üstelik ilk kez CHP’nin birinci olduğunu söylemişlerdi. Bu onlar için tıpkı düş. Gerçekleşmesi gibi sıfır bire bir ebat. SELIM Tümen, yaptığı hizmetleriyle, milletvekilleri, teşkilatlarıyla beraber şu zaman Manisa’de üstelik, Türkiye’dahi birlikte birincidir. Yapacağımız işler var mı, var. bundan sonra çalışmamız gerekiyor. Tığ önümüzdeki 2023 seçimlerinde hem Manisa’üstelik hem Türkiye’da Halk İttifakı’yla beraber gine Cumhurbaşkanımızın evvel turda seçileceğini ve YANLIŞSIZ Parti’nin parlamentoda yakalaması gereken çoğunluğu Halk İttifakı’yla sağlayacağını biliyoruz. Bu eski dönemde, bu kapalı dönemde sızıltı koparanlar, ortalığı siyaseten kritik etmek isteyenler içsiz işlerdi. Devir doğdu, karanlıklar kaldırılmış oldu. DÜRÜST Tümen iktidarı önümüzdeki intihap sürecinde Türkiye ve Manisa’dahi kalburüstü olacak. Hizmetlerimiz milletimiz istiyor ve ölçüm ediyorsa devam edecek” ifadelerini kullandı.

Baybatur’un konuşmasının ardından Manisa Milletvekilleri Gaye Aydemir, İsmail Alim, Mehmet Mürtefi Özkan, Semra Kaplan Kıvırcık Marul, Tamer Akkal, hükümet namına hem Manisa’üstelik hem bile Türkiye genelinde yürütülen yatırımlar için bilgiler verdi.

Toplantıya Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Reisi Ömer Faruk Polat, partililer birlikte katıldı.

Share: