Depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın YouTube kanalında paylaşılan video aksülamel çekti: Ruhsuz adam üzerinden mülk kazanmayın

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 11 ilimizde korkulu yıkımlara neden oldu. Depremin etkilendiği illerin başında gelen Hatay’da hareketli toplumsal iletişim araçları fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, halası ve eniştesi depresyon altında kalarak yaşamını yitirdi.

TAHA DUYMAZ’IN ESKİ VİDEOLARI BİRLEŞTİRDİ

Depremin 12. gününde camit bedeni kâin Taha Duymaz’ın haftalar evvel yüzbinlerce takipçisinin bulunduğu YouTube kanalını sattığı doğacak sürülmüştü. Duymaz’ın kanalından yayınlanan videoteyp ise ilgi çekti. Duymaz’ın sakat videolarından bakir aynı video hazırlayan kanalın bakir sahibi, “Taha Duymaz anısına tedvin videoları…” başlığıyla yayınladı.

VİDEOYA TEPKİ YAĞIYOR

Kısa sürede toplumsal medyada ruzname olan video, tepki çekti. Videoya kıymetlendirme fail bir nice sosyal iletişim araçları kullanıcıları “Yazıklar olsun, para üzere neler yapıyorsunuz?” ve “Ruhsuz insanın takiben servet bürümek için yapmayacağınız namevcut” yorumları yapıldı.

İşte videoya yapılan gâh yorumlar…

Share: