Brezilya’da korkunç fenomen! Faziletli sesle telefonla mütekellim kişiyi uyaran kadın, canından oldu

Brezilya’da azılı ayrımsız cinayet olayı yaşandı. Ayrımsız çocuk annesi Fabills Felipe da Almeida, hafta sonu akşam ezanı saatlerinde gelişim yerinden çıkıp arkadaşları ile oyalanmak amacıyla bara gitti.

SÖZLÜ TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

Arkadaşları ile barın dışında oturduğu esnada, alkollü olduğu tamlanan 51 yaşındaki Eberson üstelik Oliveira’nın telefonla yüksek sesle konuşmaya başladığını ayırt edince, adamı uyardı. Oliveira ve kendisini münebbih Fabills beyninde namzet tıpkısı tartışma başlarken, bu tartışma haddinden fazla geçmeden yerini kavgaya bıraktı.

İKİ AHIT SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Fabills yerinden kalkıp Eberson’ın karşısına geçerek tokat atınca, adam elindeki bıçağını gözünü de kırpmadan kadının göğsüne sapladı. Kanlar süresince küsurat mutsuz kadın, hastaneye kaldırıldı. Hastanede iki dönüş süresince yaşam savaşı veren karı, yapılan tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.

KIZININ DOKTOR OLMASINI İSTİYORMUŞ

Hayatını kaybeden Fabills’in 20 yaşındaki kızı, annesinin kendisini haddinden fazla pres şerait altında büyüttüğünü ve daim namına öğüt çalışıp, doktor olmasını referans ettiğini söyledi. Olayla ilgili sormaca devam ediyor.

Share: