Balıkesir ruzname haberleri | BALIKESİR – Ayvalık Ticaret Odasının yıpranmamış yönetimi belirlendi

Ayvalık Tecim Odası seçimlerinin peşi sıra Mehabetli Uçan başkanlığında bakir hile oluşturuldu.

Odanın konferans salonunda gerçekleşen toplantıda yapılan seçimlerde basar başkanı seçilen Yüce Uçan başkanlığındaki dümen kurulunda Mehmet Babayiğit, Osman Özdoğan, Gizem Er Aytan, İbrahim Ulaş, Mehmet Çokkorkmaz ve Halil Aykut bulunuyor.

Denetim Müesses üyeliklerine Gülsever, Hayrettin Endişe ve Uzun Billurcu seçildi. Meclis başkanlığına Suat Akın, komutan yardımcılığına Sedat Denizköpüğü ve katip üyeliğe ise Mustafa Kürlek getirildi.

Ayvalık Tecim Odası Başkanı Ulu Uçan, yaptığı açıklamada, eskimemiş dönemin balkı ve hayır olmasını temenni ederek, “Seçme sonuçları açıklandığı anda de söylediğim kabilinden bu sürecin böylecene rastgele hangi olursa olsun kazananın Ayvalık ve Ayvalık Tecim Odasının üyeleri olması yönünde eksiksiz hikmet, repertuvar ve enerjimizi, cümle say arkadaşlarım ile harcayacağımızdan emniyetli olabilirsiniz.” dedi.

Uçar, Ayvalık Tecim Odasının gelecek sene 100’üncü yaşını kutlayacağını hatırlattı.

TOBB bünyesindeki en rastgele ve sunu makro kurumlardan olan odayı bağlılaşım, tırsmak, angajman ve el birliği zarfında elan ongun noktalara taşımayı hedeflediklerini aktaran Uçan, şunları kaydetti:

“Geniş bir katılma ile yapmış olduğumuz seçimin sonuçlarının vermiş olduğu mesajı tekmil emek arkadaşlarım ile almış bulunmaktayız. Haddinden Fazla kızıl görüş üyelerimizin vermiş oldukları iri desteğin, bizlere iri sorumluluklar yüklediğinin bilincindeyiz. Seçme süreci içinde, güdük vadede ve öncelikli yapılmasını düşündüğümüz iş ve projelerin bir kısmını paylaşmış bulunmaktayız. Bu proses içinde altın arkadaşlarım ile yapmış olduğumuz derinti, konuşma ve yazışmalarda, kendilerinin repertuvar, deneyim ve enerjilerinden, angajman, muadele ve kuma aklı kullanarak, henüz nice çalışmaları ve projeleri ortaya koyabileceğimize ve gerçekleştirebileceğimize inancım sonsuzdur. Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün de dediği üzere büyük amal, önemli atılımlar fakat birlikte iş ile elde edebilir. Kavuşmak başlangıçtır, birliği sürmek gelişmedir, alay malay hizmet etmek başarıdır.”

Share: