Antalya’da Mesafe ayında deniz keyfi

Antalya’da Boşluk ayında bahir keyfi

ANTALYA – Aralık ayında sıcaklığın 19 derecelere yükseldiği Antalya’da yerel ve yabancı turistler sahile akış ederek hamam havanın tadını çıkardılar.

Hava sıcaklığının 19, deniz sıcaklığının 20 paye olduğu turizm kenti Antalya’da, Konyaaltı sahili doldu. Bölgede mevcut otellerde dinlence eden turistler denize girip sahilde güneşlendi. Antalyalılar ise güneşli havada balık tutup yeşilliklerde eli nimetli espas geçirdi. Sahilde cet ve oğul gelen bire bir turist sülale ise kano yaptı.

Denizin keyfini çıkaran Mustafa yılmayan ise “etraflı, behişt kabil bir ülke bura, az buçuk serin amma yüzmeyi seviyorum” diye niteleyerek konuştu.

“Gelirken kışlıklarla geldik, burada ne giyeceğimizi şaşırdık”

Mavera yandan dinlence beğenmek amacıyla Kütahya’dan gelen İsa Ertaş ise” Kütahya’dan geldim çekicilik çokça adamakıllı, edebiyat birlikte bu havayı aynı bu şekilde yaşıyoruz. Gelirken kışlıklarla geldik, burada hangi giyeceğimizi şaşırdık. Denize girenleri kıskandım, yüzme bilsem denize gireceğim. Kütahya’da gelgel yağmurlu ve çok soğuktu gelirken kışlıklarla geldim, buraya gelince şaşırdım, yazlıklarımı kışlıklarımı giyelim? Antalya gezilip görülmeli ve imkan varsa kalınacak aynı düz” diye sözlerine sonuç verdi.

Share: