Ankara haberi | Yeşilçınarspor’da Altındağ dönemi başladı

Bölgesel Idmansız Ligi’nde 9. Grupta uğraş eden GL Yeşilçınarspor, Çiğli Belediyespor ile oynayacağı maçtan 3 puanla çağrıştırmak istiyor.

Kullanılmamış sezonu Bölgesel Toy Ligi’nde 9. Grupta mücadele fail ve ligin önceki iki haftasında oynadığı karşılaşmayı kaybeden Güreller Geri Hizmet Yeşilçınarspor, 3. haftada deplasmanda oynayacağı Çiğli Belediyespor maçına odaklandı. Kullanılmamış Teknik Sorumlu Mustafa Altındağ nezaretinde çalışmalarını sürdüren Yeşilçınarspor, Çiğli Belediyespor maçına 3 nokta parolası ile hazırlanıyor. Deneyimli antrenör takım ile ikinci antrenmana çıktığını belirterek takımı layık olduğu yere taşıyacaklarını söyledi.

Sezon başında Ustalık Sorumlu adına anlaştığı Feyzullah Tüzünol’un karı kazası geçirmesi üstüne Güreller Lojistik Yeşilçınarspor, Ankaragücü, Beta Dönüştürücü Ereglispor, Sancaktepe FK, Demirgrup Sivasspor, Çorum FK, Kastamonuspor, Ankara Demirspor, Kayseri Erciyesspor, Afyonkarahisarspor, Karsspor, Aksarayspo Fethiyespor, Ispartaspor, Karamanspor, Dalaman Kağıtspor, Tokatspor, Cizrespor, Vanspor, Yukatel Kayserispor ve Ercişspor kabilinden takımlarda görev işleyen görmüş geçirmiş antrenör Mustafa Altındağ Güreller Geri Hizmet Yeşilçınarspor ile anlaştı.

“Takımı layık olduğu yere getireceğiz”

Yeni görevi ile ilişik açıklamalarda bulunan tecrübeli antrenör Mustafa Altındağ, İbrahim Başkanın isteği üstüne geldiğini ve takımı en son düzeye anlamak amacıyla ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Altındağ, “Kulüp kullanılmamış tıpkısı pakt eskimemiş tıpkı camia hakeza tıpkısı camiada görev yapmaktan hava duyuyorum. İnşallah bu takımı layık olduğu yere getireceğiz. Çiğli deplasmanına kısaltmak amacıyla gideceğiz. İyi hazırlanıyoruz. Oyuncularımda bu ışığı görüyorum. Bu maçı de genişlik ongun şekilde atlatarak oyuncularımın maç performanslarını henüz ferah göreceğiz. Ondan sonradan eksiklerimize bakarak farklı maçlarımıza hazırlanacağız. Takımımız inşallah layık olduğu yere ati” diye niteleyerek konuştu.

“İlk iki karşılaşma türlü şansızlıklar yaşadık”

Kullanılmamış kurulan tıpkı bando olduklarına özen calip yeşil beyazlı takımın görmüş geçirmiş oyuncularından Hacı Gül bile “Kullanılmamış yapılandık. Aktör arkadaşlarımızın ayrımsız kısmı haricen geldi. Tıpkı kısmı de buradan. Bakir bakir neva sağlamaya etkin aynı takımız. Haddizatında haddinden fazla ongun aynı hazırlık devresi geçirdik. Takımımız hazırlık sürecinde, tedbir maçlarında ferah gözüküyordu. Bakir ayrımsız hocanın takıma bakir tıpkısı çekicilik getireceğine inanıyorum. Futbolcuların performansı daha üstelik çok artacaktır. Bu hafta da haddinden fazla dayanıklı aynı Çiğli deplasmanına gideceğiz. Biz birlikte onların analizini yaptık. İnşallah oradan puan yada puanlarla döneceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.

“Çiğli güçlü bir deplasman fakat benek yada puanlarla yaklaşmak istiyoruz”

Ligin ilk iki haftasında çeşitli şansızlıklar yaşadıklarına ve geçmiş iki hafta mağlup olduklarını dile getiren takımın eskimemiş transferi Emre Kamay da “Bakir kurulan benzeri takımız. Gerçekte tendürüst zihayat koşan tıpkısı takımız. İlk iki hafta türlü talihsizlikler oldu. Bizim şu anda kısmetsizliğimiz var. Haddizatında bol bir takımız. Hocamız değişti eskimemiş hocayla şu anda seçme molekül çokça ongun gidiyor. Bu hafta Çiğli Belediyespor deplasmanına gidiyor. Kavi ayrımsız deplasman benim sakat takımım. İnşallah oradan yer gür sonuçla döneceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: