Amasya’da bıçaklanarak öldürülen darülfünun öğrencisi gencin cenaze namazını mortocu olan babası kıldırdı

Samsun’un Atakum ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi’nde, pres bölümü son derslik öğrencisi Abdüssamet Bakır ile evlerine gelen ocak arkadaşının arkadaşı Baran Ö. beyninde tartışma çıktı.

KALBİNDEN VE SOL BACAĞINDAN BIÇAKLADI

Kendisini bıçakladığını istikbal sürdüğü gencin elindeki kelebek bıçağı aldığı tez edilen Baran Ö., Bakır’ı bir bıçakla kalbinden ve sol bacağından bıçaklayıp motosikletine binerek özel bire bir hastaneye gitti. Vahim yaralanan Abdüssamet Bakır hayatını kaybetti.

CANSIZ BEDENİ APARTMAN GİRİŞİNDE BULUNDU

Bir lokantada motosikletli kurye adına çalıştığı öğrenilen ve hastanede tedavi altına alınan Baran Ö., kendisini bıçaklayan genci bıçakla yaraladığını istikbal sürdü. Olayın yaşandığı apartmana revan polis güçleri ekipleri darülfünun öğrencisi Abdüssamet Bakır’ı apartmanın girişinde ölü yerine buldu. Olayla ilgilendiren anket başlatıldı.

İMAM BABASI OĞLUNUN CENAZE NAMAZINI KILDIRDI

Bakır’ın cenazesi memleketi Amasya’da Hazreti Ömer Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının arkası sıra Tekirdede Mezarlığı’na defnedildi. İmam dil cambazı olan babası Recep Bakır, bildirme şiddetli görevini yaparak oğlunun cenaze namazını kıldırdı. Meslektaşları ve yakınları 2 çocuğu daha olan acılı babanın üzüntüsünü paylaşmaya çalıştı.

Share: