7 yaşındaki kız çocuğunu taciz etmişti! Zanlının boşaltma olması anneyi başkaldırı ettirdi

Kırşehir’bile arkadaşının kızına etli pide verme bahanesiyle okulda tacizde bulunduğu ati sürülen ekol hizmetlisinin aldığı cezaya eş itiraz etti. Sanık M.K., hazırlanan iddianamede “çocuğun seksüel istismarı ve cinsel sömürme” suçlarından Kırşehir Güç Ukubet Mahkemesinde yargılandı.

“ÇOCUĞUMUN TECAVÜZE Mİ UĞRAMASI LAZIM”

Içtimai çalışmacı eşliğinde ifade veren kıygın B.Ş. (7), taciz gününden ilk bile kendisine maznun M.K.’nın uygunsuz hareketlerde bulunduğunu ve etli pide ödeme bahanesiyle arkadan sarıldığını söyledi. Sosyal çalışmacıların üstelik denetiminde farklı zamanlarda anlatım veren mağdur B.Ş.’nin annesi İ.Ş. kararın peşi sıra yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz haziran ayında 7 yaşında olan kızım okuldaki hademe tarafından tacize uğradı. Şikayet ettik ekol hademesi ise zir sınırdan ukubet aldı. Öğrendim ki, tahliye olmuş ve cezaevinden isabet. Bu hat insanların ukubet alması üzere çocuğumun tecavüze mi uğraması lazım” dedi.

“ÇOCUĞUM VE KENDİM PSİKOLOJİK TEDAVİ ALDIK”

Yaşanan görüngü sonrası kendisinin ve çocuğunun tevakki etmek içerisinde olduğunu anlatan esas İ.Ş., “Çocuğum ve kendim ruh bilimsel otama aldık. Okula gitmek istemediği kadar terbiyeci tedavisi de dercetmek istemiyor. Ego çabucak doğruluk istiyorum. Sanığın elini kolunu sallayarak gezmesini istemiyorum. Kimsenin çocuğu hakeza bire bir madde yaşamasın. Bana dedikleri ‘Tacize uğradı tecavüze uğrasın’ kadar bir özdek oldu. Avukatımız arka mahkemeye itirazda bulunmuş Kırşehir’da olan bu ikinci hadise bugün benim çocuğuma ihtimal üstelik yarın sizlerin çocuğuna olacak. Adaleti kendimiz mi sağlayacağız. Benim eşim o tacizciyi öldürse cezaevine gidecek.” diyerek konuştu.

OLAY

Aşıkpaşa Ortaokulunda meydana mevrut olayda sanığın, 7 yaşındaki kıygın B.Ş.’yi etli pide ita bahanesiyle beş bahçesinden çağırarak ortaokul binasında kâin olay namına götürdüğü ve çocuğun eşeysel organına elleyerek sürtme eylemini gerçekleştirdiği kanaatine varıldı. Maznun M.K., 4 sene 2 kamer ukubet alarak Kırşehir E Tipi Cezaevi’ne gönderilmişti.

Share: